Zasluženi poraz seniora Rovinja protiv Stoje

Napisao/la  Datum: 24.01.2020.

Zasluženim porazon seniori Rovinja zaključili su prvi dio natjecanja u sklopu A2 lige zapad.

U derbi utakmici zaostalog 11. kola Rovinjci su na svom parketu ugostili Stoju od kojih su poraženi 86:58.

Od samog početka susreta, košarkaši Stoje bili su puno raspoloženiji od rovinjskih seniora koji nikako da uđu u utakmicu, rek početkom 2. četvrtine kada izjednačuju 33:33. Tada ponovno pad u igri i zalaganju igrača i kada je bilo jasno da seniori Rovinja ne mogu opasnije zaprijetiti, trener Subotić u posljednjoj četvrtini daje priliku svim mlađim igračima.

U nedjelju utakmicom protiv Pazina kreće i drugi dio sezone u kojoj su Rovinjci domaćini, utakmica je na rasporedu u nedjelju od 18 sati u dvorani Gimnasium.

Rovinj : Stoja 58:86 (17:30) (19:15) (12:25) (10:16)

Rovinj: Banko (cap.),Tembel 2,Milivojević 10(2),Klarić 4,Šljuka 17,Matošević 4,Koljanin 4,Blažević,Komadina 5(1),Perić 12(1),Škare,Zorić.
Trener:Subotić G.

Stoja: Grašo A.,Grašo P. 2,Buršić L.,Sošić 9(3),Dasko (cap.) 18(4),Savin Belas 5,Gustovarac 17(2),Čakarić 9(1),Buršić M.,Đugum 26(3),Catela.
Trener:Vladimir Korošec