Seniori pobjedom u Pazinu otvorili prvenstvo

Napisao/la  Datum: 26.10.2018.

Pobjedom su košarkaši Rovinja ušli u novu sezonu A2 lige koju su otvorili gostovanjem u Pazinu kod istoimenog protivnika.

Od samog početka susreta, igrači trenera Subotića diktirali su tempo u igri što je pokazivao i sam semafor. Prvu četvrtinu naši su seniori dobili 21:11 dok se na odmor otišlo pri rezultatu 37:19.

Najveća prednost rovinjskih košarkaša bila je u trećoj četvrtini pri rezultatu 46:23 no sigurno su seniori Rovinja plovili do samog kraja utakmice koja je završila rezultatom 69:54.

Unatoč neigranju Šturmana i Soline, svi igrači dali su svoj doprinos igri i na krilima prve pobjede u novoj sezoni, košarkaši Rovinja iščekuju utakmicu na svom parketu sa Kraljevicom u nedjelju s početkom u 18 sati u dvorani Gimnasium.

KK Pazin - KK Rovinj 54:69 (11:21, 08:16, 20:16, 15:16)

Rovinj: Banko 1, Atlija 7, Klarić 3, Tembel, Cupač 7, Jelača 8, Laković, Blažević, Perić 19, Zorić 24